Версия для слабовидящих transparent_line
Ганцевичский районный
исполнительный комитет
(
fotogallery_imagefotogallery_imagefotogallery_imagefotogallery_imagefotogallery_imagefotogallery_imagefotogallery_imagefotogallery_imagefotogallery_imagefotogallery_image
Меню
h_line_delimetr
Структура Ганцевичского райисполкома

Структурное подразделение

Ф.И.О.

Должность

Адрес, номер кабинет

Телефон (801646-), электронная почта

1. РУКОВОДСТВО

Белов Владимир Владимирович

председатель районного исполнительного комитета

ул. Октябрьская, 1, каб. 314

21241

приемная

тел./факс 21291

Марков Александр Владимирович

первый заместитель председателя районного исполнительного комитета – начальник управления по сельскому хозяйству и продовольствию

ул. Октябрьская, 1, каб. 100

21441

приемная 21475

Григорян Артур Владимирович

заместитель председателя районного исполнительного комитета

ул. Октябрьская, 1, каб. 302

22641

Прокурат Виталий Ростиславович

заместитель председателя районного исполнительного комитета

ул. Октябрьская, 1, каб. 315

24183

Сороков Сергей Витальевич

заместитель председателя районного исполнительного комитета

ул. Октябрьская, 1, каб. 304

21541

Корниенко Галина Михайловна

управляющий делами районного исполнительного комитета

ул. Октябрьская, 1, каб. 316

21341

Главный специалист

Рылко Алла Михайловна

главный специалист (по вопросам спорта и туризма)

ул. Октябрьская, 1, каб. 309

24044

2. УПРАВЛЕНИЯ

2.1.

управление по труду, занятости и социальной защите

Клевец Наталья Игнатьевна

начальник управления

ул. Октябрьская, 1, каб. 220

21445

отдел социальной защиты

Ремнёва Илона Валентиновна

заместитель начальника управления – начальник отдела

ул. Октябрьская, 1, каб. 218

24245

отдел по труду и занятости населения

Ковш Андрей Анатольевич

заместитель начальника управления – начальник отдела

ул. Октябрьская, 1, каб.116

23389

факс. 23389

gncotz@rambler.ru


2.2.

управление по сельскому хозяйству и продовольствию

Марков Александр Владимирович

первый заместитель председателя районного исполнительного комитета – начальник управления

ул. Октябрьская, 1, каб. 100

21441

приемная 21475

факс 22248

lbcgtnxthcrfz101@mail.ru

отдел организации производства

Бобко Анатолий Леонтьевич

заместитель начальника управления – начальник отдела

ул. Октябрьская, 1, каб. 108

22691

отдел экономики и финансов

Супрун
Лариса
Ивановна

заместитель начальника управления – начальник отдела

ул. Октябрьская, 1, каб. 104

21582

3. ОТДЕЛЫ

3.1.

отдел экономики

Барановская Алёна Юрьевна

начальник отдела

ул. Октябрьская, 1, каб. 305

тел./факс 22906

rikgncoe@brest.by


3.2.

отдел землеустройства

Ходосок Валентина Николаевна

начальник отдела

ул. Октябрьская, 1, каб. 403

23037

ganczem@tut.by

3.3.

отдел по образованию

Здрок Надежда Владимировна

начальник отдела

ул. Октябрьская, 1, каб. 408

24213

приемная 21345

roo@gancevichi.edu.by

3.4.

отдел архитектуры, строительства и  жилищно-коммунального хозяйства

Русакевич Валерий Николаевич

начальник отдела

ул. Октябрьская, 3a, каб. 1

62093

3.5.

отдел идеологической работы, культуры и по делам молодежи

Супрун Виктор Михайлович

начальник отдела

ул. Октябрьская, 1, каб. 424

21545


3.6.

отдел организационно-кадровой работы

Муха Марина Александровна

начальник отдела

ул. Октябрьская, 1, каб. 301

22786

rikgncok@brest.by

3.7.

отдел записи актов гражданского состояния

Гордей Наталья Ивановна

начальник отдела

ул. Октябрьская, 34

68428

3.8.

финансовый отдел

Лозовик Сергей Михайлович

начальник отдела

ул. Октябрьская, 1, каб. 212

21245


3.9.

отдел внутренних дел

Кулешов Виталий Васильевич

начальник отдела

ул. Ломоносова, 14а, каб. 201

тел. 21378

факс 24159

gancevichi_ro@tut.by

4. СЕКТОРЫ

4.1.

юридический сектор

Ганбарова Карина Зауровна

заведующий сектором

ул. Октябрьская, 1, каб. 311

21555

комиссия по делам несовершеннолетних

Антонович Ольга Владимировна

заместитель председателя комиссии по делам несовершеннолетних

ул. Октябрьская, 1, каб. 221

23716

4.2.

сектор по работе с обращениями граждан и юридических лиц

Рудко Евгения Игоревна

заведующий сектором

ул. Октябрьская, 1, каб. 114

тел./факс 24268

5. СТРУКТУРНЫЕ ПОДРАЗДЕЛЕНИЯ, ОСУЩЕСТВЛЯЮЩИЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ

5.1.

служба делопроизводства и материально-технического обеспечения

Комар Тамара Сергеевна

начальник службы

ул. Октябрьская, 1, каб. 322

тел. 21108

5.2.

группа бухгалтерского учета и отчетности

Тихонович Ольга Викторовна

главный бухгалтер группы

ул. Октябрьская, 1, каб. 320

тел.22599







СТРУКТУРА 
Ганцавіцкага райвыканкама 


Структурнае падраздзяленне

Прозвішча, імя,

імя па бацьку

Пасада

Адрас, нумар кабінета

Тэлефон (801646-), электронная пошта

1. КІРАЎНІЦТВА

Бялоў Уладзімір Уладзіміравіч

старшыня раённага выканаўчага камітэта

вул. Кастрычніцкая, 1, каб. 314

21241

прыёмная

тэл./факс 21291

Маркаў Аляксандр Уладзіміравіч

першы намеснік старшыні раённага выканаўчага камітэта – начальнік упраўлення па сельскай гаспадарцы і харчаванні

вул.Кастрычніцкая, 1 каб. 100

21441

прыёмная 21475

Грыгаран Артур Уладзіміравіч

намеснік старшыні раённага выканаўчага камітэта

вул.Кастрычніцкая, 1 каб. 302

22641

Пракурат Віталій Расціслававіч

намеснік старшыні раённага выканаўчага камітэта

вул.Кастрычніцкая, 1 каб. 315

24183

Сарокаў Сяргей Вітальевіч

намеснік старшыні раённага выканаўчага камітэта

вул.Кастрычніцкая, 1 каб. 304

21541

Карніенка Галіна Міхайлаўна

кіраўнік спраў  раённага выканаўчага камітэта

вул.Кастрычніцкая, 1 каб. 316

21341

Галоўны спецыяліст

Рылка Ала Міхайлаўна

галоўны спецыяліст

(па пытаннях спорту і турызму)

вул.Кастрычніцкая, 1 каб. 309

24044

2. УПРАЎЛЕННІ

2.1.

упраўленне па працы, занятасці і сацыяльнай абароне

Клявец Наталля Ігнацьеўна

начальнік упраўлення

вул.Кастрычніцкая, 1 каб. 220

21445

аддзел сацыяльнай абароны

Рэмнёва Ілона Валянцінаўна

намеснік начальніка ўпраўлення – начальнік аддзела

вул.Кастрычніцкая, 1 каб. 218

24245

Аддзел па працы і  занятасці насельніцтва

Коўш Андрэй

Анатольевіч

намеснік начальніка ўпраўлення – начальнік аддзела

вул.Кастрычніцкая, 1 каб.116

23389

факс 23389

gncotz@rambler.ru

2.2.

упраўленне па сельскай гаспадарцы і харчаванні

Маркаў Аляксандр Уладзіміравіч

першы намеснік старшыні раённага выканаўчага камітэта – начальнік упраўлення

вул.Кастрычніцкая, 1 каб. 100

21441

прыёмная 21475

факс 22248

lbcgtnxthcrfz101@

mail.ru

аддзел арганізацыі вытворчасці

Бобка Анатолій Лявонавіч

намеснік начальніка ўпраўлення – начальнік аддзела

вул.Кастрычніцкая, 1 каб. 108

22691

аддзел эканомікі і фінансаў

Супрун Ларыса Іванаўна

намеснік начальніка ўпраўлення – начальнік аддзела

вул.Кастрычніцкая, 1 каб. 104

21582

3. АДДЗЕЛЫ

3.1.

аддзел эканомікі

Бараноўская Алёна Юр’еўна

начальнік аддзела

вул.Кастрычніцкая, 1 каб. 305

тэл./факс 22906

rikgncoe@brest.by

3.2.

аддзел землеўпарадкавання

Хадасок Валянціна Мікалаеўна



начальнік аддзела

вул.Кастрычніцкая, 1 каб. 403

23037

ganczem@tut.by

3.3.

аддзел па адукацыі

Здрок Надзея Уладзіміраўна

начальнік аддзела

вул.Кастрычніцкая, 1 каб. 408

24213

прыёмная 21345

roo@gancevichi.edu.by

3.4.

аддзел архітэктуры, будаўніцтва і жыллёва-камунальнай гаспадаркі

Русакевіч Валерый Мікалаевіч

начальнік аддзела

вул.Кастрычніцкая, 3a, каб. 1

62093

3.5.

аддзел ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі

Супрун Віктар Міхайлавіч

начальнік аддзела

вул.Кастрычніцкая, 1 каб. 424

21545


3.6.

аддзел арганізацыйна-кадравай работы

Муха Марына Аляксандраўна

начальнік аддзела

вул.Кастрычніцкая, 1 каб. 301

22786

rikgncok@brest.by

3.7.

аддзел запісу актаў грамадзянскага стану

Гардзей Наталля Іванаўна

начальнік аддзела

вул.Кастрычніцкая, 34

68428

3.8.

фінансавы аддзел

Лазовік Сяргей Міхайлавіч

начальнік аддзела

вул.Кастрычніцкая,1, каб. 212

21245


3.9.

аддзел унутраных спраў

Куляшоў Віталій Васільевіч

начальнік аддзела

вул. Ламаносава, 14а, каб. 201

тэл. 21378

факс 24159

gancevichi_ro@tut.by

4. СЕКТАРЫ

4.1.

юрыдычны сектар

Ганбарава Карына Заураўна

загадчык сектара

вул.Кастрычніцкая,1, каб. 311

21555

камісія па справах непаўналетніх

Антановіч Вольга Уладзіміраўна

намеснік старшыні камісіі па справах непаўналетніх

вул. Кастрычніцкая,1, каб. 221

23716

4.2.

сектар па рабоце са зваротамі грамадзян і  юрыдычных асоб

Рудко Яўгенія Ігараўна

загадчык сектара

вул.Кастрычніцкая,1, каб. 114

тэл./факс 24268

5. СТРУКТУРНЫЯ ПАДРАЗДЗЯЛЕННІ, ЯКІЯ АЖЫЦЦЯЎЛЯЮЦЬ ЗАБЕСПЯЧЭННЕ ДЗЕЙНАСЦІ І ТЭХНІЧНАЕ АБСЛУГОЎВАННЕ

5.1.

служба справаводства і матэрыяльна-тэхнічнага забеспячэння

Комар Тамара Сяргееўна

начальник службы

вул.Кастрычніцкая,1, каб. 322

тэл. 21108

5.2.

група бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці

Ціхановіч

Вольга Віктараўна

галоўны бухгалтар групы

вул.Кастрычніцкая,1, каб. 320

тэл.22599

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Контактная информация
Ганцевичский районный
исполнительный комитет
225432, г.Ганцевичи, ул.Октябрьская, 1,
e-mail: rikgnc@brest.by
Режим работы: с 8.00 до 17.00,
обед с 13.00 до 14.00,
выходные дни: суббота, воскресенье
8-01646-2-12-91
h_line_delimetr
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Ганцевичский районный
исполнительный комитет
225432, г.Ганцевичи, ул.Октябрьская, 1,
e-mail: rikgnc@brest.by
Сайт разработан
БОКУП "Центр внедрения научно - технических разработок"
Каменецкий Брестский Малоритский Жабинковский Пружанский Кобринский Берёзовский Дрогичинский Ивацевичский Ивановский Барановичский Ляховичский Ганцевичский Пинский Лунинецкий Столинский